gkenergy-logo-fr

فارسی English

facebookinstagramtwitteryoutube apple google linkedin

 gkenergy-logo-en

اخبار

قراردادهای سرمایه گذاری خارجی با نظارت کامل امضا می شود


نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: قراردادهای بزرگ اقتصادی مانند قرارداد اخیر نفتی به عنوان یک فرصت توسعه و تحقق سرمایه‌گذاری خارجی برای کشور با نظارت کامل امضا می‌شود.

به گزارش شانا، احمد همتی، نماینده سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی‌، در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی حوزه انتخابیه خود گفت: از ابتدای روند قرارداد وزارت نفت ایران با یک شرکت بزرگ فرانسوی، یک شورای نظارت بر روند تنظیم این قرارداد ناظر بوده و هم اکنون نیز ۲ عضو از کمیسیون انرژی و برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی و یک عضو از قوه قضاییه و از دیوان محاسبات نظارت‌های کاملی بر امضای قراردادها دارند.

وی افزود: در مجلس شورای اسلامی درباره قرارداد اخیر نفتی با شرکت فرانسوی بحث مفصلی شد و هیچ جای نگرانی در این باره وجود ندارد، زیرا این قراردادها به نوعی به عنوان مسیر تحقق سرمایه‌گذاری خارجی مطرح در برنامه ششم توسعه محسوب می‌شود و ضربه اساسی برای شکستن تحریم‌هاست.

همتی تصریح کرد: از دستاوردهای سرمایه‌گذاری خارجی، امضای قرارداد ۱,۲ میلیارد دلاری شرکت ایتالیایی برای انجام طرح قطار سریع در کشور است، این قراردادها گام موثری در شکست تحریم‌هاست و در محقق کردن سرمایه گذاری خارجی سالانه پیش بینی شده به میزان ۶۵ میلیارد دلار در برنامه ششم توسعه موثر است.

پروژه ها

پوشش ها

  • انواع قطعات کوپلینگهای فوق سنگین جهت پتروشیمی مبین
  • ساخت انواع ایمپلر جهت پالایشگاه بندرعباس
  •  ساخت انواع قطعات ولو جهت شرکت پایانه‌های نفتی                                    ادامه مطلب
                                         

زمینه های فعالیت

 

 

  • ساخت انواع قطعات صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاه
  • ساخت انواع تجهیزات دوار، انواع پمپ و گیربکس، مکانیکال سیل، کوپلینگ، کنترل ولو، بلیدهای کمپرسور